Hey!

Šis ir mans blogs

Es esmu atklājējs ceļotājs Misters X

Pēdējā laikā esmu saņēmis daudzas un dažādas atsauksmes par šo blogu. Ir gan konstruktīva kritika, gan ļoti pozitīvi komplimenti, un es vēlos pateikties visiem, kas lasa un jo īpaši tiem, kas komentē un dalās ar savām domām gan publiski, gan privāti.

Sen Latvijā nav bijusi tik karsta un saulaina vasara, tāpēc esmu nedaudz atstājis novārtā šo blogu, jo kuram gan šādā laikā gribas sēdēt mājās pie datora? Bet tā kā rudens pirmajās nedēļās ir salīdzinoši dzestrs laiks, esmu piesēdies pie laptopa, lai uzrakstītu, kā man ir gājis vasarā.

Lai arī šī super karstā vasara jau iet uz beigām, es gribu pastāstīt par notikumiem, kas risinājās jūnija sākumā. Kopš Dāvis uzzināja par šo blogu, mēs nebijām runājuši. Es biju divas reizes zvanījis, viņš necēla un uz ziņām neatbildēja, tāpēc es viņu liku mierā, un respektēju viņa rīcību.

Mans M6

1 April, 2021

Pirmais ieskats no mana jaunā M6 Gran Coupe! Pirms pāris mēnešiem man parādījās iespēja par ļoti izdevīgu summu, iegādāties 2013.gada BMW M6 Gran Coupe no Vācijas. Mašīnas ceļš līdz manām rokām bija baigi garš un Covid situācija to ļoti sarežģīja. Bet viņa nu beidzot ir klāt! 

Ziemassvētki

17 January, 2021

Klusie pandēmijas Ziemassvētki ar mazo sastāvu.