Ir tāds teiciens – parasti cilvēks ir  laimīgs divreiz –  pirmajā reizē, kad nopērk auto, un otrajā, kad to pārdod. Ar mani šoreiz gan tā nav. Atvadīšanās no sava auto ir sāpīga, jo kopā ir daudz kas piedzīvots. BMW 530d e39 man nebija tikai mašīna, tā bija daļa no manas dzīves. Šo automašīnu es tik ļoti lutināju un aprūpēju,  tā it kā tā būtu mana meitene. Tāpēc biju iedevis viņai pat vārdu, bet to es paturēšu pie sevis. Ar šo auto es pavadīju ļoti ilgu laiku un ir bijis daudz un dažādu neprātīgu piedzīvojumu. Tomēr pēdējā laikā mašīna liek just, ka vairs maigi sakot nav tā jaunākā. Gribu kaut ko modernāku, ātrāku, smukāku, tāpēc pieņēmu lēmumu meklēt jaunu spēkratu.Ar mašīnu ir saistītas tik daudz atmiņas. Kad pirms sešiem gadiem es šo mašīnu pirku, tā bija ļoti “kruta” un meitenes, iekāpjot mašīnā, bieži vien izteica komplimentus par ādas salonu. Auto ir  iesaistīts daudzos nozīmīgos notikumos, sākot ar to kā pie tās tiku. Bija brīdis, kad aktīvi spēlēju pokeru un pelnīju ar to iztiku. Reiz piedalījos turnīrā, kur nonācu līdz fāzei, kad visi spēlētāji jau saņem naudas balvas. Tajā brīdī es nodomāju, ka par šo laimestu es nopirkšu sev pirmo auto. Vēl nezināju cik lielu balvu es izcīnīšu, bet viss šī turnīra laimests būs veltīts tikai šim mērķim. Toreiz turnīru es uzvarēju un sapratu, ka laimests ļauj man iegādāties manu tā brīža sapņu auto. Uzreiz gan auto tomēr nenopirku. Es zināju kādu mašīnu vēlos, taču pētot lietoto auto tirgu, sapratu, ka daudzas piedāvātās mašīnas nebija pilnībā aprīkotas kā es to vēlējos. Trīs mēneši bija tas laiks, kurā atradu savu īsto un vienīgo. Šis auto atradās Vācijā. Mašīna bija salīdzinoši dārgāka nekā vidēji šāda modeļa spēkrati Latvijā. Maksimāli nokomplektēta un precīzi tāda kādu kāroju un pats galvenais lieliskā tehniskajā, un vizuālajā stāvoklī. 


BMW 530d Individual. 2003. gads – pēdējais, kad BMW ražoja E39 modeli un tūlīt pat izlaida jauno 5. sērijas modeli E60. Konkrēti šis trīs litru dīzeļdzinējs auto ekspertu vērtējumā atzīts kā labākais no tā laika motoriem. Izvēlējos automātisko ātrumkārbu, jo, braukājot pa pilsētas ielām, tas ir daudz  komfortablāk. Smejoties vienmēr saku, ka izvēlējos automātu, jo tas ļauj vienlaikus ar vienu roku vadīt auto un ar otru turēt blakus sēdošās meitenes rociņu. Liels lepnums, ka atradu eksemplāru ar īpašu Individual oranžīgi brūnu ādas salonu, kas ir biezāks un izturīgāks par parasto ādu. Šajā salonā bija arī Piano Black apdares materiāli, kas ir piemēroti aksesuāri salona ādai un auto virsbūves krāsai Individual Carbon Black. Virsbūve nav standarta melnā, ko var redzētu uz vairuma šī modeļa eksemplāriem, bet tumši, tumši zila. Mazās niansītes pilnveido komplektāciju – lūka, hroma maliņas spidometram, elektriski paceļamais saules sargs aizmugurējām durvīm un stiklam, GPS navigācija un arī DVD player, kur varēja skatīties filmas. Mašīnai bija pilna M paka, bez kuras E39 manā skatījumā nav pilnvērtīga mašīna, kopā ar Rondell  vasaras diskiem. Tiešām, šai mašīnai bija viss, ko līdz šim vēlējos.Automašīna man bija ļoti tuva. Tā gan bija samērā veca, bet arī visas smalkās dāmas spēja novērtēt manu spēkratu. Daļēji arī tāpēc, ka ļoti kopu to un uzturēju lieliskā kārtībā.  Tikpat rūpīgi kā pievērsos auto uzturēšanai kārtībā, veidoju arī pārdošanas sludinājumu. Biju jau sagatavojis pilnu opciju sarakstu un veikto remontu pārskatu, kā arī izveidojis lielisku bilžu galeriju. Ieinteresētajiem pircējiem biju paredzējis aizsūtīt arī bildes ar meitenēm mašīnā kā īpašo “odziņu”. Tomēr visa šī plānošana izrādījās lieka, jo, uzzinot par iespēju, auto uzreiz pieteicās pārpikt mans draugs, kurš zināja cik mašīna bija mīlēta. Tā diena bija pienākusi un 08. jūlijs bija liktenīgs, kad beidzot mana dārgā “meitene” nonāca drauga rokās. Tā es no rīta pēdējo reizi paņēmu rokās mašīnas atslēgas, devos garā izbraucienā, tad nodevu autiņu draugam un noskatījos kā draugs ar viņu dodas uz CDSS, lai mašīnu pārrakstītu. Šī mašīna man bija īpaša, tāpēc vienīgais veids kā nejusties slikti to pārdodot, bija apziņa, ka tūlīt pat lutināšu sevi ar jaunāku un labāku auto.Populārākie raksti

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Melnā kabrioleta medības '22