Piektdienas vakarā, pēc veiksmīgas darba dienas uz sava jaunā dīvāna baudīju patīkamo atslābumu. Ar labpatiku vēroju savu jauno dzīvokli un sapratu, ka tas ir kā radīts saviesīgiem pasākumiem. Te valdīja tāda kā ballīšu atmosfēra.

Šobrīd Rīgas karstākais punkts ir nesen izremontētā A.Čaka iela. Autovadītāji, kuri gadiem ilgi gaidīja, kad tiks uzliets jauns asfalts, ir šokā, ka kopā ar jauno asfaltu ir uzliets arī veloceliņš! Turpretim aktīvākie riteņbraucēji aicina visiem vilkt ārā riteņus un izmantot Čaka ielu, lai josla tur arī paliktu uz visiem laikiem.

Kad pārvedu kastes uz savu jauno mājvietu un pirmo reizi ieraudzīju dzīvokli dienas gaismā un tikai ar pāris mēbelēm, sapratu, ka tas ir lielāks, nekā biju to atminējies un daudz plašāks par iepriekšējo mitekli.Tajā mirklī pār mani nāca apskaidrība, ka līdz šim esmu vienmēr apmeties onkuļa dzīvokļos...

Pienāca tā diena, kad bija jākravā savas mantas kastēs un jāatvadās no līdzšinējās mājvietas. Mans plāns bija maksimāli optimizēt pārvākšanās procesu, lai pārvedot mantas jaunajā dzīvoklī ...

Iepriekšējā vakarā biju izlēmis laicīgi iet gulēt, jo no rīta agri jāceļas. Wrong! Būtu daudz lietderīgāk izmantojis nakti kaut vai noskatoties kādu labu filmu, jo gulēt tāpat nevarēju. Kamēr te visu nakti notika ielas remontdarbi, dzīvot uz Čaka ielas bija tīrā elle.

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

ATRAŠANĀS VIETA

Riga, LV

Array

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.