Šad tad ir tādi brīži, kad dzīvē viss sakārtojas un sastājas savās vietās. Liekas, ka lietas pašas notiek tā kam tām jānotiek, un pašam par maz ko ir jāuztraucas un jārūpējas. Biju aizbraucis apskatīties kā darbi sokas vecāku vasarnīcā.

Annas prombūtnes laikā, dzīvoju savā nodabā un par dzīvi nesūdzējos. Darbi bija pilnas rokas – vasarnīcas remonts, jaunais dzīvoklis, mana naudas pelnīšanas sistēma un citas lietas aizpildīja manu ikdienu.

Man likās interesanti padalīties ar savu pieredzi kā ir braukt ikdienā ar BMW sporta un luksusa auto M6. Tā ir samērā reta mašīna, ko vairums cilvēku savā garāžā neatrod.

Es sevi uzskatu par mūsdienīgu jaunu vīrieti, kurš iet laikam līdzi un kam patīk modernās pasaules piedāvātie risinājumi. Tomēr ir viena lieta, ko izrādās lielākā daļa manu vecuma cilvēku dara regulāri, bet es nekad vēl neesmu pamēģinājis – es ne reizi neesmu pircis drēbes internetā.

Vasara beidzot ir atnākusi arī līdz Latvijai, tā ir labā ziņa. Sliktā, ir tā, ka manā dzīvē vēl aizvien notiek visādas drāmas, bez kurām es mierīgi varētu arī iztikt.

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.