Jau kādu laiku regulāri Instagram`ā saņemu jautājumus kāpēc manai M6 ir Lietuvas numuri, tā nu šis raksts ir visiem jums, kam arī bija radies šis jautājums! Tātad šoreiz gribu nedaudz sīkāk pastāstīt par manu jauno auto. Tiem, kas nav lasījuši iepriekšējos rakstus, varu īsi paskaidrot, ka pirms vairākiem mēnešiem, vienā ballītē satiku čali, kurš nodarbojas ar auto tirdzniecību no Vācijas.

Svētdienas pievakarē, vienu dienu pirms sieviešu dienas, ieradāmies Liepājā. Nekādu lielo piedzīvojumu pa ceļam no Kuldīgas nebija, vienīgi pats ceļš bija interesants, šaurs un vietām līkumains, tā ka varēju patestēt mašīnu arī uz šādiem ceļiem.

6. martā beidzās mans mājas arests, un pēc savas ģimenes ārstes norīkojuma, es drīkstēju iziet sabiedrībā. Protams, ka pirmais ko es darīju, tik līdz tiku laukā, ir braucu pakaļ savam jaunajam auto.

Laikā, kad slimoju ar Covid 19, es nespēju parakstīt un pat normāli padomāt. Nomocījies mājās ar Covid komplikācijām divas nedēļas, sajutos savas dzīves zemākajā punktā. Es tiešām nekad iepriekš nebiju juties tik vājš un neticēju, ka šis vīruss mani spēs tā nomocīt.

Šādu Valentīndienu es galīgi nebiju gaidījis. Tātad, papildus tam, ka sanāca uzmest Natāliju Annas dēļ, uzzināju, ka man ir jādodas pašizolācijā, dēļ ballītes pie Kaspara, kurā biju ciešā kontaktā ar diviem Covid saslimušajiem.

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.