Blogs

Šis stāsts sākās kādā Vecrīgas bārā, lielā čaļu kompānijā, kur šoreiz lielāko daļu no džekiem nemaz nepazīstu. Tu jautā kāpēc, lai es būtu bārā ar nepazīstamiem čaļiem, nevis ar pazīstamām meitenēm?

Jau vairāk nekā divus mēnešus manos sociālajos tīklos figurē pikantas bildes un video ar seksīgu blondīni skaistām garām kājām, kārdinošu dupsi un tvirtām krūtīm.

Kā jums liekas, kurš no šiem 3 notikumiem ir reāli noticis manā dzīvē: 1) seksa laikā viņai aizdegās mati. 2) viņa aizmiga, kamēr es vēl biju viņā iekšā.  3) seksa rotaļas laikā pazuda rokudzelžu atslēga, un es paliku pieslēgts pie gultas. 

Ballīte vēl nebija līdz galam beigusies, un pa stūriem vēl daži piedzērušies draugu draugi sūca kokteiļus, strīdējās un bučojās, kamēr citi gudri apsprieda, kā Latvija šodien tik nejēdzīgi zaudēja Norvēģijai.

Vai jums ir kādreiz gadījies tā, ka jūs Rīgā iekāpjat savā dārgajā, koptajā un mīlētajā M6 un kopā ar seksīgu sievieti dodieties roadtripā uz tuvajām ārzemēm, bet no šī ceļojuma mājās atgriežaties pie veca bembja stūres.

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Melnā kabrioleta medības '22