Parasti man patīk diktēt spēles noteikumus un ievirzīt notikumus vēlamajā gultnē. Man patīk iztēloties labāko no scenārijiem un tad to realizēt dzīvē. Un, kad izdodas notikumos iedzīvināt savas fantāzijas, jūtos kā Džastina Timberleika attēlotais varonis filmā “In time”, lai gan Kiliana Mērfija tēls tajā filmā man liekas harizmātiskāks. Anyway… Šoreiz man nebija iebildumu pret Daces iniciatīvu. Kuram normālam čalim varētu būt kaut kas pret vakaru trijatā?! Biju nokļuvis visai interesantā situācijā – vēl nesenajā fotosesijā manā automašīnā iztēlojos draisku vakaru trijatā. Un te nu mēs bijām visi trīs, un viena no meitenēm bija mana “gandrīz draudzene”. Protams, tobrīd es nevarēju paredzēt, ka zināmā mērā man tomēr nāksies nožēlot savu sākotnējo entuziasmu…


Kad atvēru sava dzīvokļa durvis, Ramona stāvēja atspiedusies pret durvju stenderi, vienā rokā džina pudele un ar otru viņa uz pirksta koķeti tina savu tumšo matu šķipsnu. “Vai papildspēkus izsaucāt?” viņa iesmējās, atnesto pudeli un savu ādas jaku iespieda man rokās, un ienāca dzīvoklī tā, it kā būtu to darījusi jau neskaitāmas reizes. Lieki piebilst, ka Ramona izskatījās satriecoši – balts, slaidajam augumam piegulošs bikškostīms un nedaudz izspiedušies krūšu galiņi… viņai nebija krūštura! Nosvilpos, pavadot viņu ar skatienu, līdz viņa apsēdās blakus Dacei uz dīvāna. Dace – sarkanā mini kleitā, kā kaisle un pavedinātāja un Ramona – kā baltā nevainība. Pie sevis nosmējos, līdz nevainībai viņai tik tālu, kā man līdz puritāniskam dzīvesveidam. Mana iztēle sāka aktīvi piespēlēt pārdrošas un uzbudinošas ainas. Devos uz virtuvi, lai sagatavotu uzkodas un kokteiļus. Lai gan man patīk eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu, pagatavojot džina kokteiļus, citrusaugu šķēlīte tomēr ir neaizstājama klasika. Kamēr jaucu džinu ar citrona biteri un piepildīju glāzes, no istabas varēja dzirdēt abu meiteņu čalošanu un smieklus. Izklausījās, ka jautrībai viņām nemaz alkoholu nevajadzēja. Es nevaru apgalvot, ka šajā situācijā jutos absolūti kā zivs ūdenī. Cik atminos, manā pieredzē ir bijušas vairākas 2+1 epizodes. Pirmo reizi biju pārāk zaļš un droši vien arī stulbs, jo atteicos. Otrreiz viena no meitenēm pavēstīja, ka nav vēl kam “tādam” gatava un devās prom. Savukārt trešā iespēja radās vienā no tiem vīkendiem, kad Patrīcija, mana bijusī, kārtējo reizi bija aizņemta ar savām draudzenēm vai iepirkšanos – vairs neatceros – un es devos baudīt naktsdzīvi citā kompānijā. Toreiz pateicu “nē”, jo biju attiecībās. Bet tagad liekuļotu teikdams, ka to nenožēloju. 


Lai nu kā, šajā vakarā drošāku mani darīja fakts, ka tā bija Daces ideja un iniciatīva. Un tieši tajā brīdī, godīgi sakot, es nedomāju par to, kas viņu motivēja šo vakaru pavadīt trijatā. Lai iesildītu atmosfēru, piedāvāju meitenēm uzvilkt dūmu ar vienu no savām ūdenspīpēm. Šī doma abām gāja pie sirds, tāpēc viņu acu priekšā sāku sagatavot pīpi. Nosaucu to par “džentelmeņa rituālu”, jo piedāvāju dāmām izvēlēties savām izjūtām atbilstošas garšas un sajaucu tās. Kā reiz pirms kāda laika biju papildinājis tabakas krājumus ceļojumā Krievijā. Sāku jau vairāk justies kā situācijas noteicējs, redzēju, ka meitenes ar interesi un apbrīnu vēro manu darbošanos un klausās manā stāstījumā, kā pareizi uzjaukt baudāmu tabakas kokteili. Biju gandarīts, ka varu izspēlēt savu ūdenspīpju lietpratēja kārti. Kamēr darbojos ar savu speciālo lielas jaudas plītiņu, paskaidroju daiļavām, ka viens no galvenajiem nosacījumiem, lai atraisītu ūdenspīpes garšu, ir dabūt ogles optimālajā temperatūrā. Tā kā viss pārējais jau bija gatavs, atlika vien sagaidīt, kamēr uzsils ogles. Tikmēr mudināju saskandināt glāzes, jo man patika redzēt meiteņu vaigus kļūstam aizvien sārtākus un skatienus aizvien nešpetnākus no patērētā džina kokteiļu daudzuma.


Pēc vairākiem kokteiļiem Dace piedāvāja sarīkot fotosesiju. Izņēmu savu foto kameru un sāku abas meitenes bildēt. Fonā skanēja jutekliska mūzika. Uzliku kameru automātiskā režīmā uz statīva, lai labāk izbaudītu skatu. Dažus sulīgus kadrus uztaisījām trijatā. Viņas aicināja visiem kopā padejot, bet izlēmu doties uz virtuvi, lai no jauna piepildītu mūsu iztukšotās glāzes un neļautu izsīkt šim rotaļīgās gaisotnes stimulētājam. Noliku glāzes uz galdiņa un nevarēju atraut acis no tā, ko viņas darīja. Man līdz šim ne uz brīdi nebija ienākusi prātā doma, ka viņas varētu būt “citādāk orientētas”. Līdz šim. Izjustās kustības un pieskārieni viņu starpā bija tik autentiski, ka likās, viņas ir iemīlējušās un neprātīgi viena otru iekāro. Dace bija palikusi vienā apakšveļā (sarkanas mežģīnes…mmm!). Viņa lēnām noslidināja vienu Ramonas bikškostīma lenci pāri plecam, tad otru. Man bija pēkšņi palikusi sausa mute. Iedzēru pāris sava kokteiļa malkus, bet tas manas slāpes tikai pastiprināja. Kad Ramonas pleci bija palikuši kaili, Dace noslidināja līdz jostasvietai kostīma augšdaļu un atsedza Ramonas tvirtās krūtis. Pēc brīža Ramona bija tikusi pavisam vaļā no sava bikškostīma un, palikusi baltās mežģīņu biksītēs un uzmetusi savu ādas jaku, abas man lēnām tuvojās.


Šis vakars man patika aizvien vairāk! Skaistules bija ērti iekārtojušās dīvānā man pie sāniem. Iemalkojuši katrs no savas glāzes, viņas sāka mani glāstīt un lēnām izģērbt. “Pieskaries Ramonai, jūti cik viņai ir maiga āda? Cik viņa ir seksīga… vai Tu viņu gribi?” Dace man čukstēja ausī. Un es, protams, gribēju itin visu, kas ar mani tobrīd notika. Fonā sāka skanēt kluba mūzika. Meitenes piecēlās un, kārdinoši grozot gurnus, ar žestiem aicināja viņām sekot. Sākām visi trīs kustēties mūzikas pavadījumā. Kamēr slidināju rokas zem Daces krūštura un skūpstīju viņai kaklu, sajutu Ramonas krūtis uz savas kailās muguras. Tad Dace izņēma kameru no statīva un sāka mūs abus ar Ramonu bildēt. Redzēt Daci puskailu ar kameru rokās un vienlaicīgi sajust Ramonas uzbudinošos apaļumus sev no mugurpuses manī atraisīja vēl nebijušu iekāri! Tā mēs viens otru bildējām, līdz nokļuvām manā gultā. Lai gan man nevajadzēja daudz domāt par to, ko iesākt ar divām puskailām meitenēm savā gultā, jāsaka, ka tikai filmās tas izskatās ļoti viegli. Realitāte vairāk līdzinās tam, ko saucu par multitāskingu: abas rokas, mute un mans uzticamais draugs nemitīgi pildīja kādu uzdevumu. Šis nebija brīdis atpūtai, jo kā jau īsts džentelmenis, gribēju abām meitenēm veltīt vienlīdz daudz uzmanības un vienlaikus izbaudīju šovu, ko meitenes sagādāja man. Likās, ka viņas glāstīja viena otru ar tik pat lielu dedzību, kā mani. Skatīties, kā viņas skūpstās, kamēr glaudu tām seksīgos apaļumus, bija nenormāli uzbudinoši. Pēc tam bija slapji, gari skūpsti, karsta āda, klusi vaidi un sajūta, ka esmu apmīlēts no visām pusēm. Šo daļu es gribētu atkārtot atkal un atkal un nekad man tas nešķistu apnicīgi. To, kas notika no rīta – nē!


Nākamajā rītā pamodos pirmais, man slāpa. Kamēr meitenes vēl saldi gulēja, man ienāca prātā doma, ka šis brīdis ir jāiemūžina ar selfiju… kā nekā biju piepildījis katra čaļa sapni… un arī savējo! Darbojos klusi, lai viņas nepamodinātu. Neskatoties uz fantastisko nakti, dienas gaismā viss izskatījās nedaudz savādāk un doma pamosties visiem vienā gultā nez kāpēc nešķita vilinoša. Uzrāvu treniņbikses un devos uz virtuvi atveldzēties. Bija diezgan agrs un iztēlojos, ka meitenes vēl kādu laiku gulēs. Ielēju sev vēl vienu glāzi gāzēta minerālūdens ar citrona šķēli un devos uzspēlēt Xbox-ā futeni. Uzliku austiņas un nodevos spēlei. Pēc kāda laika izdzirdēju troksni, kas nāca no guļamistabas. Noņēmu austiņas un dzirdēju Daci ar Ramonu pārmetam dažus vārdus. Tad Ramona iznāca no guļamistabas pilnībā apģērbusies un taisnā ceļā devās uz izejas durvīm. No apstulbuma nevarēju izdomāt, ko teikt. Nav gluži tā, ka man bija žēl par viņas steigšanos tikt prom – iztēlē brokastis trijatā manā virtuvē bija diezgan sirreāls skats, ko galīgi nealku piedzīvot. Viņa uz brīdi apstājās, pameta man gaisa skūpstu un izgāja ārā pa durvīm.   


Pēc brīža no guļamistabas iznāca arī Dace. Viņa dusmīgi staigāja no vienas istabas uz otru. Likās, ka viņa kaut ko meklē. Uz mani viņa neskatījās. Kad mēģināju ar viņu uzsākt sarunu par kopīgu brokastošanu, viegli paķircinot par lielisko ideju, kas viņai vakar bija radusies, viņa mani diezgan rupji atšuva. Teica, ka tas viss esot bijis murgs, ka viņa to nemaz nav gribējusi, ka viss bija aizgājis par tālu tikai tāpēc, ka es viņas sadzirdīju!!! Ka viņa nemūžam nebūtu skaidrā ļāvusi citai sievietei man pieskarties un ka Ramona ir padauza… apvainojumi aumaļām bira no viņas skaistās mutes un uz brīdi viņas teiktajam atslēdzās skaņa, jo labpatikā atcerējos, kādu baudu šī mutīte man vakar sagādāja… protams, tas bija ļoti nepiemērots brīdis šādām fantāzijām, bet ilgāk koncentrēties uz Daces dusmu izvirdumu es arī nespēju. Pēc vakardienas ķermenis bija galīgi atslābis un galvā vēl bija patīkama vate. Mēģināju iebilst, ka tā galu galā bija Daces ideja. Bet likās, ka Dace bija galīgi zaudējusi sajēgu. Viņa paķēra virsjaku, savu somiņu un, izejot ārā pa durvīm, ar blīkšķi tās aizcirta.


Vēl kādu brīdi sēdēju un domāju par to, kas nupat bija noticis. Maču es protams zaudēju. Bet tas nebija lielākais zaudējums. Man sāka palikt neomulīgi no domas, ka vakar gar mani berzējās veselas divas skaistules, bet šorīt vairs nav nevienas un nez kāpēc likās, ka šo “situāciju” nebūs tik viegli izlabot.Populārākie raksti

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Melnā kabrioleta medības '22