Pārdzīvojis ziemassvētkus, es vairs nejutos vientuļi un ļoti pozitīvi skatījos uz dzīvi. Es biju pavisam brīvs no jebkādām attiecībām vai pusattiecībām, dzīvokļa projekts strauji tuvojās nobeigumam, tēva apaukstēšanās bija tikai apaukstēšanās un lielais vīruss nebija skāris manus vecākus. Bet vispatīkamāk es biju satraukts par to, ka bija sarunāts randiņš ar Sandru.


Mums bija izveidojies jocīgākais flirts manā līdzšinējā pieredzē. Sarakstīties un flirtēt caur ē-pastiem man šķita aizvēsturiski, bet viņa uzstāja uz šādu komunikācijas veidu. Smieklīgākais tajā visā ir tas, ka manam ē-pastam ir uzstādīts automātiskais paraksts un katrs ē-pasts beidzas ar vārdiem: “Patiesā cieņā, (mans vārds, uzvārds un kontaktinformācija)”. Mūsu sarakstē ar Sandru mēs viens otram sūtam visādas neķītrības, tad nu lasot vēstuli, sanāk tā: “…. un tad es uzšaušu pa tavu dupsi un tu ekstāzē prasīsi vēl. Patiesā cieņā, Vārds Uzvārds”


Sandras noslēpumainība turpinājās visu mūsu sarakstes laiku. Vēl aizvien man nebija viņas telefona numura, un vienīgais laiks ko viņa piedāvāja mūsu randiņam bija ceturtdiena pa dienas vidu. Ap dieviem dienā viņa ieradās pie manis. Tiem, kas nav lasījuši oriģinālo rakstu par to, kā es iepazinos ar Sandru, ļoti īsi paskaidrošu, ka viņa ir par mani vecāka sieviete. Es nezinu, cik tieši vecāka viņa ir, jo viņa to nav atklājusi, bet es pieņemu, ka viņai ir kaut kur starp 35 un 40. Bet izskatās viņa vienkārši lieliski. Jau iepriekš rakstīju, ka viņas augumu var apbrīnot pat daudzas divedesmitgadnieces, un arī sejas āda neliecina par vecuma pazīmēm. Viņa par sevi rūpējās, un to var redzēt. Arī šajā reizē, uzreiz varēja pamanīt, ka viņa ir veltījusi laiku lai izskatītos tik satriecoši. Priekš manas gaumes vienīgā kritika bija Sandras apģērbu izvēle, kas bija pārlieku konservatīva. Nepārprotiet, viņas drēbes bija ļoti kvalitatīvas un gaumīgas, bet nevarētu teikt, ka viņa ģērbās stilīgi. Teiksim tā – viņa ģērbās savam vecumam atbilstoši.


Jebkurā gadījumā, te nu viņa bija. Šoreiz mēs abi bijām skaidrā, un varējām iepazīties pa īstam. Mēs apmainījāmies laipnībām, es iedevu viņai buču uz vaiga, palīdzēju novilkt mēteli, un uz mirkli iestājās neveikls klusuma brīdis. Es to pārtraucu ar piedāvājumu iedzert vīnu. Viņa piekrita, bet paskaidroja, ka šoreiz viņa nedrīkst tā piedzerties kā pagājušajā reizē. Es apsolīju, ka viņu nepiedzirdīšu. Salēju glāzēs vīnu, mēs saskandinājām, un iedzērām katrs pa malkam. Kaut kāda nedaudz neveikla atmosfēra valdīja šajā brīdī. Varbūt tas bija tāpēc, ka bijām tik atklātas vēstules sūtījuši, bet aci pret aci tā neviens nerunā, un tagad sajutām nelielu kaunu par savām neķītrajām vēstulēm? Bet varbūt neveiklo sajūtu radīja fakts, ka divos dienā parasti randiņi nesākas, un īsti neko nebijām sarunājuši darīt, bet uzreiz sākt ķerties klāt seksam arī nav gluži pieņemami. Es mēģināju flirtēt, un atgādināju, ka viņa apsolīja pagatavot romantiskas pusdienas. Sandra uzreiz mani izlaboja, ka viņa apsolīja pagatavot vakariņas ne pusdienas, un pajautāja, vai es esmu izsalcis. Atbildēju, ka ne pārāk, un viņa teica, nu tad mums būs jāskatās tā filma, kuru mēs arī it kā formāli norunājām darīt. Ok, mēs apsēdāmies dīvānā, es uzslēdzu Netflixu un prasīju, kādas filams viņai patīk. Mēs nedaudz apspriedām kino, un sapratām, ka mūsu kino gaume diemžēl nav uz viena viļņa, bet vienojāmies, ka kāda romantiska komēdija derētu ļoti labi šajā situācijā. Izvēloties “Romantic Comedy” žanru sadaļā, manu acu skatienu uzreiz piesaistīja filma “No Strings Attached”, kas protams man šķita varētu būtu ideālais variants mūsu attiecībām, bet es negribēju to ieteikt, lai neizdarītu kaut kādu nevajadzīgu spiedienu uz Sandru. Viņa savukārt pamanīja un ieteica “Friends With Benefits”, kas pēc būtības tas pats No Strings Attached vien ir. Ok, es piekritu, piepildīju glāzes un uzliku “Friends With Benefits” filmu. Mēs dīvānā bijām iekārtojušies ļoti tuvu viens otram, un dažādās mūsu ķermeņa daļas jau bija saskarē viena ar otru. Emma Stona un Džastins Timberleiks vēl nebija paspējuši izšķirties, kad mani pirksti jau maigi glāstīja Sandras kāju. Tiem, kas nezina šīs filmas sižetu, varu pateikt, ka filma sākas ar šķiršanās ainu, respektīvi, vēl pat nebija pagājušas divas minūtes, kad mēs jau sākām fizisku flirtu. Vēl pēc pāris sekundēm, es pagriezos pret Sandru, izņēmu no viņas rokām vīna glāzi, un mēs sākām skūpstīties. 


Viņa koķeti pajautāja: “ah tad filmu mēs neskatīsimies, ja?”, 


es teicu: “Vai tu vēlies labāk skatīties TV?”, 


uz ko viņa atbildēja: “Nē, es neatbraucu uz šejieni kino dēļ!” 


“un ko tad tu te atbrauci darīt?” es turpināju flirtēt, skūpstot viņas kaklu


“es atraucu Tev sajaukt prātu” 


Viņai tiešām tas izdevās. Es sen nebiju iekārojis kādu tik ļoti kā viņu. Dīvānā atbrīvoju Sandru no blūzes un skūpstīju viņas ķermeni. Kad tiku līdz krūtīm, es pavilku nost krūšturi no perfektajiem krūšu galiem, un skūpstīju tos. Es devos zemāk un tiku līdz viņas svārkiem, kuras atpogāju un atbrīvoju viņu no tiem arī. Pats es vēl biju pilnībā apģērbts, un Sandra to nevarēja pieļaut. Viņa piecēlās kājās, novilka manu t-kreklu un gandrīz ar varu, bet tajā pašā laikā ar smaidu uz lūpām, iegrūda mani dīvānā guļus. Pati uzsēdās virsū, un sāka glāstīt manu ķermeni. Viņas pirksti braukāja pa manu vēderu, ik pa brīdim sakutinot mani. Mēs kaut ko arī runājām un teicām viens otram kaut kādus skaistumvārdus, bet tieši ko es neatceros, jo es pilnībā baudīju šo piedzīvojumu. Viņa skūpstīja manu vēderu un kad tika līdz biksēm ļoti veikli dabūja tās nost. Viņas skūpstīja manu vēderu, un pavisam drīz arī jūtīgāko mana ķermeņa daļu. Kaķa ausis apstrādāja mani pēc pilnas programmas, tā, ka man vajadzēja vienā brīdī viņu apturēt, jo es negribēju vēl beigt, man bija tik labi ar viņu kopā. Viņa teica, lai par to nesatraucos, ka vēl jau mums daudz laika kopā, un turpināja iesākto tā, ka pavisam drīz es arī pabeidzu. WOW! Es biju ekstāzē, un pulkstenis vēl nebija pat trīs dienā. Es nedaudz atguvos un mēs devāmies kopā uz dušu, kur pēc pavisam īsas formālas noskalošanās mēs turpinājām dīvānā iesākto, un šoreiz jau es varēju darīt visu, lai novestu arī viņu līdz laimīgām beigām. Lieki teikt, ka pēc dušas neveiklā atmosfēra, kas valdīja randiņa sākumā, bija zudusi. Sandra tagad piedāvāja ķerties klāt tai ēst gatavošanai, lai gan es pavēstīju, ka man nav mājās gandrīz nekādu produktu, tāpēc labāk piedāvāju kaut ko pasūtīt no kāda restorāna. Sandra nepieņēma šādu manu plānu, jo viņa taču esot apsolījusi gatavot ēst, tad viņa arī šo solījumu izpildīs. OK, pasūtījām no Bolt Market produktus, un kamēr gaidījām varējām atsākt skatīties mūsu filmu. Sēdējām dīvānā, dzērām vīnu un skatījāmies kā Timberleiks un Kunisa iemīlas. Ļoti labs vakars, lai gan nebija pat vēl īsti vakars. 


Atbrauca produkti, un Sandra ķērās pie romantiskās maltītes pagatavošanas. Mēs runājāmies un smējāmies un labi pavadījām laiku. Kādā brīdī viņai zvanīja telefons, un kad viņa paskatījās, kas zvana, atvainojās un izgāja sarunu turpināt guļamistabā. Es sāku domāt, kā es jūtos par viņas noslēpumainību? Es tā arī nezinu, cik viņai ir gadu, ar ko viņa nodarbojas, ir vai nav viņai bērnu, un  man pat nav viņas telefona numura. Ko viņa no manis slēpj? Kad viņa atgriezās, es pajautāju, kas zvanīja, uz ko viņa atbildēja tikpat neitrāli kā pārējās reizes, kad uzdevu viņi konkrētu jautājumu, kaut ko no sērijas: “to tu gribētu gan zināt”. Viņa to teica it kā pa jokam, ar smaidu uz lūpām, bet mani tas sāka nedaudz kaitināt. Bet nolēmu tajā dienā to ābeli nepurināt. Bija jauks pēc-ziemassvētku vakars, mums tikko bija fantastisks sekss, un sieviete man gatavoja vakariņas – ko vien vairāk var vēlēties. Pēc vakariņām, (vistas fileja ar krāsnī ceptiem dārzeņiem), mēs beidzot noskatījāmies to filmu līdz galam, un vēlreiz kaislīgi pamīlējāmies. Bija tuvu pusnaktij, un mēs bijām guļamistabā nomodā runājām kaut kādas muļķības. Tad viņa paziņoja, ka viņai ir laiks doties. Man jau labāk patiktu, ja viņa paliktu pa nakti, un dotos mājās no rīta, ko arī viņai piedāvāju, bet Sandra bija nelokāma, viņa vēlreiz iegāja dušā, izsauca taksi un devās man nezināmajā savas dzīves pasaulē. 


Ko es īsti domāju par Sandru? Sapratu, ka pagaidām man viss viņā patīk, izņemot viņas noslēpumainību. Sekss ir fantastisks, viņa labi gatavo ēst, neko no manis neprasa, un ir ļoti asprātīga un inteliģenta sieviete. Kā arī esmu pārsteigts, cik ļoti man ir vienaldzīga mūsu vecuma atšķirība. Lai gan tā kā viņa savu īsto vecumu nav man atklājusi, es pat nezinu, cik liela tā atšķirība ir. Jebkurā gadījumā nolēmu turpināt ar viņu tikties, bet nākamajā reizē mēģināšu vairāk uzzināt par viņas dzīvi. 


Seko man arī Instagram vai Facebook profilos – pievienojies, lai pirmais uzzinātu par jaunākajiem bloga ierakstiem! Un yes, yes, yes, tagad arī TikTok.


Ja Tev patīk šāda veida saturs, tad Tev tagad ir iespēja mani atbalstīt un motivēt uzsaucot man KAFIJU. Drīzumā mani kafijas kluba biedri arī varēs uzzināt manus jaunākos piedzīvojumus ātrāk par citiem un tikt pie satura ar kuru nedalīšos publiski!Populārākie raksti

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Melnā kabrioleta medības '22