Vēl bija agrs. Iebraucu mājās pēc somas un pa taisno uz sporta zāli – man kaut kur bija jāizlādē dusmas. Kamēr cilāju stieņus, pamanīju pazīstamu meiteni. Tā bija tā pati “Instagram meitene”, kas man piesekoja pirms kāda laika. Biju viņu vēl vairākas reizes manījis šajā sporta klubā, bet tā, tikai “garām ejot”. Šoreiz man bija iespēja labāk viņu apskatīt “darbībā” pie tuvumā esošā trenažiera. Atzīšos, ka viņu vērojot, uz brīdi aizmirsu par savu šīs dienas ciešanām – slaida, ar kārdinošu gurnu formu un graciozām kustībām. Šī meitene bija nevis vienkārši simpātiska, kā man sākumā likās, bet gan ļoti pat skaista! Viņa mani pievilka pie sevis kā magnēts – to varēja just pat pa gabalu. Izjutu nepārvaramu impulsu viņu uzrunāt. Jā, no “plākstera” es šovakar neatteiktos, bet tas nebija galvenais iemesls. Viņā bija kaut kas tāds, ko grūti izskaidrot ar vārdiem. Man tas vienkārši bija jādara. Stulbi skan, bet biju apburts.

Meitene nokāpa no trenažiera un nāca manā virzienā. Mans gājiens! “Sveika, būsi mans spoteris?” Viņa apstājās, kamēr apsmadzeņoja, ko nupat biju pateicis. Tad spontāni iesmējās, saprotot manu joku, bet it kā saņemoties savaldīja smieklus un atkal rādīja nopietnu sejas izteiksmi. Tad, neko neatbildējusi, turpināja doties uz skrejceliņu. Tā, ok. Apdomājos. Varbūt viņa tomēr nezināja, kas ir spoteris un apjuka?! Kad pabeidzu savus vingrinājumus un atvadījos no trenera, kuru jau gaidīja nākamais klients, devos atsildīties uz skrejceliņa viņai blakus. Pēc brīža mēģināju uzsākt sarunu. Skaidroju, kas ir spoteris un tā. Viņa tikai uzsmaidīja (un kas par smaidu, žilbinošs!) un pateica, ka bijusi fitnesa trenere un zina, ko nozīmē spoteris. Viņa atbildēja tā, lai saruna būtu īsa un bez izredzēm turpināties un tas mani vēl vairāk motivēja nodibināt saikni. Mēģināju ievirzīt sarunu tā, lai atrastu kaut ko mums abiem kopīgu – uzslavēju viņu, ka reti kurš ir tik mērķtiecīgs un nāk uz zāli tik cītīgi kā viņa un vēl pie tam diezgan vēlu vakarā. Ieminējos, ka mēs varētu kopā patrenēties. Bet nekas viņu “nepaķēra”, visas atbildes bija izvairīgas. Tad, kā atcerēdamies, ieminējos, ka viņa man piesekojusi “Instagramā”… Atceros, kā viņa tajā brīdī apstājās un neizpratnē noskatījās, vai tiešām neesam pazīstami. Un tad viņa pavisam vienaldzīgi pateica, ka noteikti man neseko un nebūtu arī nekāda iemesla to darīt. Auč! Biju apstulbis, sajutos diezgan idiotiski. Iegāju savā “Instagram” kontā, un konstatēju, ka šī meitene patiešām nav starp maniem sekotājiem. Iespējams meitene masveidā pieseko cilvēkiem ,lai tie atsekotu un tad pati viņus izdzēš. Pati vai ar kāda bota palīdzību. Nu, kopumā ņemot, tas bija labs pamats mūsu nākamai sarunai. Bet pagaidām jutos diezgan apkaunots, lai šobrīd viņu uzrunātu vēlreiz. Lai gan pēc šīs sarunas neredzēju no meitenes puses nekādu interesi un pats jutos kā muļķis, manī bija raisījies azarts tomēr atrast veidu, kā šo meiteni ieinteresēt. Tālāk jau, tiekot līdz randiņam, esmu pārliecināts par savām spējām viņu savaldzināt!Populārākie raksti

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Melnā kabrioleta medības '22