Marta beigās mana dzīve bija atkal uz normālām sliedēm. Covid pārciestās sekas es vairs tik pat kā nejutu. Nevarēju vēl tikai trenēties ar tādu pašu intensitāti kā iepriekš, ķermenis bija vēl nedaudz novārdzis, un man ātrāk aizsitās elpa, bet biju atsācis veikt vieglus mājas treniņus un izskriet krosiņus. Divas stundas dienā veltīju savai naudas pelnīšanas sistēmai, un pārējā laikā bīdīju citus projektus. Pirmkārt, tā kā ziema bija praktiski beigusies, varēja sākt vecāku vasarnīcas remontu, un sarunājām tuvākajā laikā uzsākt tur darbus. Kā arī, es biju nobriedis beidzot nopirkt nekustamo īpašumu, un izremontēt to, lai izīrētu. Esmu dzirdējis, ka tagad nekustamā īpašuma tirgū ir gaidāms burbulis un cenas sāk kāpt, tāpēc šis ir pēdējais brīdis, lai nopirktu dzīvokli vai kādu citu īpašumu.


Ar Annu arī viss gāja normāli, un pārsteidzoši ilgi viņa nebija uz mani apvainojusies, vai uzsākusi strīdu, bez man saprotama iemesla. Marta pēdējā nedēļas nogalē, Annas vecākiem bija kāzu jubileja, tāpēc viņa visu vīkendu bija ieplānojusi pavadīt kopā ar ģimeni. Lai arī man nebija iebildumu, ka Anna praktiski dzīvoja pie manis, es biju ļoti priecīgs, kad uzzināju, ka varēšu visu nedēļas nogali mājās būt viens pats.


Piektdienas vakarā, es sēdēju mājās un pētīju ss.com nekustamo īpašumu piedāvājumu. Es nolēmu, ka savu pirmo NĪ investīcijas projektu nevēlos pārāk lielu, no sākuma, tikai jāiemēģina roka šajā nišā, pirms sākt riskēt ar lielu naudu. Izvēlējos meklēt kādu neremontētu hruščovkas dzīvokli, kuru pēc tam smuki izremontēšu, un nodošu uz īri, jo īres tirgus ir ļoti aktīvs. Ja būs iespējams izdevīgi pārdot, tad noteikti arī apsvēršu tādu variantu. SS.com piedāvājumā bija dažādi interesanti piedāvājumi neremontētiem padomju laika dzīvokļiem, par diezgan izdevīgām cenām. Tad pēkšņi iezvanījās zvans pie durvīm! Vienīgie, kas mēdz zvanīt pie durvīm šajās dienās, ir Bolt kurjeri, bet es nebiju neko pasūtījis. Paskatījos pa durvju “actiņu” un sasodīts, tā bija Ramona! Es nedaudz apmulsu, jo biju neizpratnē, ko viņa te meklē. Tiklīdz es atvēru durvis, Ramona koķeti izmeta “Čaaau!” un iespērās dzīvoklī, tā it kā es būtu viņu gaidījis, un viņa manā dzīvē būtu ikdienišķa parādība. OK, šis būs interesanti, un taisot ciet durvis pajautāju, kāpēc viņa ir te, un kur Dāvis? Ramona izvairījās atbildēt, un prasīja vai man ir kaut kas ko iedzert, jo viņai ļoti slāpstot. Pirmkārt, viņa jau bija diezgan labā stāvoklī, es nezinu, vai es gribēju viņu piedzirdīt vēl vairāk, bet tai pat laikā, es biju ieintriģēts, un gribēju zināt, uz kurieni šis viss ved. Es pateicu, ka man ir tikai Gray Goose un kaut kādas sulas, un Ramona piekrita, lai uztaisu viņai kokteili. Kamēr es taisīju Ramonas dzērienu, es prasīju vēlreiz, kāpēc viņa ir te. Ramona neatbildēja tieši un uzreiz, bet sāka stāstīt man par Dāvi. Viņa pateica, ka Dāvis viņai ir uzdāvinājis dārgu zelta ķēdīti ar kuloniņu, un piedāvājis dzīvot kopā. Es pēkšņi atcerējos, ka Dāvis Liepājā man stāstīja, cik ļoti Ramona viņam patīk, un ka viņš grib pārcelt viņu attiecības citā līmenī, bet toreiz viņš nepaspēja paskaidrot, ko viņš tieši ar to domāja, jo meitenes mūsu sarunu iztraucēja. Tagad es sapratu, ka viņš gribēja man pastāstīt, ka plāno Ramonai piedāvāt kopdzīvi. Es iedevu Ramonai viņas kokteili, un pajautāju, kāds man ar to sakars? Viņa izdzēra pusi glāzes vienā rāvienā, un sāka stāstīt, ka Dāvis nav viņai īstais, un lai arī viņš ir labs cilvēks, un normāls džeks, viņa meklē ko vairāk par “normālu džeku”.


Tiem kas ir jauni mana bloga lasītāji, īsi paskaidrošu, ka Dāvis ir mans labākais draugs, un viņš nezina par to, ka man ar Ramonu ir bijis sakars. Ramona arī vienreiz pirms pāris mēnešiem, laikā, kad jau bija attiecībās ar Dāvi, uzmācās man, bet es viņu toreiz pieklājīgi atšuvu. Ja godīgi, pēdējā laikā Ramona man aiz vien vairāk nepatika. Nenormāli seksīgs zaķis, bet man šķiet viņa to apzinās, un izmanto savu seksīgumu, lai manipulētu ar vīriešiem. Man palika Dāvja nedaudz žēl, ka viņš ir tā iemīlējies Ramonā, pērk viņai dārgas rotas, bet viņa te pie manis dzer kokteiļus, un stāsta par to ka viņai viņš neinteresē.


Es pateicu, ka, manuprāt, viņai šis viss nebūtu jāstāsta man, bet gan Dāvim. Ramona uz to neatbildēja, bet tā vietā pajautāja, kā man iet ar Annu? Es atbildēju, ka mums viss ir ok. Diezgan nekaunīgi, un ar pārākuma sajūtu, viņa pajautāja, vai Anna gultā esot tikpat garlaicīga kā dzīvē? Ramona nelikās mierā, un piecēlās no dīvāna un pienāca man klāt, vienu roku aplika man ap kaklu, un gandrīz čukstot pateica: “Pie velna Dāvi un Annu! Es esmu te un mēs varētu izklaidēties!”. Šinī brīdī man pazuda jebkāda cieņa pret Ramonu. Es pateikšu pilnīgi godīgi, daļa manis gribēja viņu te un tagad paņemt un tā kārtīgi, es atvainojos par izteicienu, izdrāzt, un tad pasūtīt pāris mājas tālāk. Bet, protams, tas nepalīdzētu, bet tā vietā izbeigtu manu draudzību ar Dāvi un attiecības ar Annu. Tāpēc es vienkārši noņēmu viņas roku nost no sava kakla, un mierīgi pateicu, ka viņa ir piedzērusies un viņai ir laiks doties prom. Izskatījās, ka Ramona to nedzirdēja, vai negribēja dzirdēt, un viņa nekur dodies netaisījās. Viņa paņēma mani aiz rokas un vilka uz dīvānu, sakot kaut ko no sērijas: “davai, vēl vienu pēdējo reizi”, “aizmirstam tikai šodien visu, un ļaujamies emocijām” utt. Es turpināju viņu atšūt, bet nekas nelīdzēja, un viņa palika tikai agresīvāka savos mēģinājumos mani pielauzt uz ko nerātnu. Vienā brīdī viņas roka jau bija starp manām kājā glāstot manu mantību. Varbūt, ja viņa nebūtu Dāvja draudzene, un tik ļoti neostu pēc alkohola, es arī padotos, bet šoreiz es gan norāvu viņas roku, un jau kļuvu diezgan dusmīgs uz viņu. Es nezināju, kā lai no viņas tiek vaļā, līdz izdomāju, ka es zvanīšu Dāvim, lai viņš brauc viņai pakaļ. Kad es ar to piedraudēju Ramonai, tad beidzot viņa likās mierā, un manāmi vīlusies bija gatava doties prom.  Es izsaucu viņai taksi, un pateicu, ka es neko Dāvim neteikšu, bet viņai pašai vajag pastāstīt Dāvim kā viņa jūtas. Šī ideja acīmredzami Ramonu nesajūsmināja, un, kad taksis bija klāt, viņa ejot prom pateica, ka es nezinot ko esmu palaidis garām, un lai nebrīnos, ja vēlāk nožēlošu savu lēmumu. Ok, ok… es nevarēju sagaidīt, kad viņa tiks prom no mana dzīvokļa.Ramona mani bija nostādījusi diezgan stulbā situācijā. Dāvis ir mans labākais draugs, un es gribētu, lai mans labākais draugs man pastāsta, ja zinātu, ka mana meitene negrib būt kopā ar mani. Tajā pašā laikā, man nepatīk jaukties citu cilvēku darīšanās, un es cenšos izvairīties no šādām drāmām. Es nolēmu pagaidīt kādu nedēļu, un ļaut Ramonai pašai atklāt savas patiesās jūtas Dāvim.


Pēc divām dienām, svētdienā, es tikos ar Dāvi. Mēs bijām pasākuši reizi nedēļa skriet krosiņu Māras dīķa un Uzvaras parka apkārnē. Kamēr skrējām, tikmēr muldējām kaut kādas muļķības un bezpersonisku small talk, bet kad pabeidzām, Dāvis man pateica, ka viņam ir diezgan grandiozas ziņas. Es uzreiz iedomājos, ka viņš pastāstīs, ka viss ar Ramonu ir cauri, bet tā vietā Davis paziņoja, ka Ramona ir piekritusi ievākties kopā ar viņu, un viņi meklēs kopīgu dzīvokli. Bļāviens, tā Ramona ir pilnīga čūska. Es kaut ko pateicu, ka apsveicu, vai ko tamlīdzīgu, bet galvā domāju, vai šis nav pēdējais brīdis, lai pastāstītu par manu un Ramonas vēsturi, un par viņas pēdējo apciemojumu. Likās, ka esmu tajā situācijā, kā amerikāņu filmās, kad kāzās prasa – “ja kādam ir kādi iebildumi, kāpēc šie abi cilvēki nevar būt kopā, tad lai runā tagad, vai klusē mūžīgi”. Kamēr es prātoju un kaut ko savā galvā kaukulēju, iedomājos varbūt Ramonai vajadzēja vienkārši izdarīt ko muļķīgu atbraucot pie manis, riskēt un saprast ka ar mani nekas nesanāks, lai varētu pievērsties Dāvim? Protams tas nav pareizi, un pie ilgstošām attiecībām visticamāk nenovedīs, bet šī nav pirmā reize, kad redzu meiteni tā darām un Dāvja entuziasms bija tik patīkams, ka nespēju to nogalināt, pastāstot kas notika pāris dienas iepriekš. Izlēmu, ka došu viņiem iespēju un ja redzēšu ka Dāvis attiecībās tiks apspiests, vai Ramona turpinās darīt ko muļķigu, man azotē būs šī trumpe, šīs stāsts, ko izstāstīt. Tāpēc es tā arī neko nepateicu. Vēl aizvien nezinu, vajadzēja ko teikt, vai nē. Šajā reizē tiešām būtu ļoti interesanti dzirdēt jūsu, mana bloga lasītāju domas. Kā jūsuprāt man vajadzēja rīkoties šajā situācijā?


Seko man arī Instagram vai Facebook profilos – pievienojies, lai pirmais uzzinātu par jaunākajiem bloga ierakstiem!Populārākie raksti

Par mani

Šajā blogā es vēlos dalīties ar savas dzīves detaļām. Tev būs iespēja sekot līdzi manām pārdomām un uzskatiem, kā arī notikumiem, kuri risinās manā dzīvē. Lai ievērotu manu līdzcilvēku konfidencialitāti, tēlu vārdi manos stāstos tiek mainīti un pats izmantošu pseidonīmu Misters X.

Atrašanās vieta

Riga, LV

Jaunākais no Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Melnā kabrioleta medības '22